Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Franta Angajam SOFER TRACTOR cu aptitudini de mecanica si permis de conducere categoria B. Activitatea se desfasoara in partea de centru-est a Frantei. Responsabilitati: - condus tractor si combina pentru realizare baloti - incarcare/ descarcare baloti de paie in remorca tractorului - drumuri pana la ferma cu tractorul+remorca incarcata cu baloti pentru a aproviziona stocul, furaje la animale etc - lucrari de mentenanta si reparatii la aparatele agricole atunci cand este cazul (filtru ulei, schimb rulmenti, piese anexe etc)

Cerinte

- persoana cu experienta pe condus tractoare si combine agricole de cel putin 3 ani - cunostinte de transformare a paielor in baloti - persoana serioasa, muncitoare, ateta la detalii - aptitudini de mecanica Beneficii: - pachet salarial ce ajunge la 1280 euro/ net pt 169 ore lunare - transportul si cazarea asigurate - nu percepem commission

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja