Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Companie cu activitate de proiectare si realizare de dispozitive de control si utilaje pentru industria auto si aeronautica, cat si de realizare de piese prototip, recrutam un Frezor CNC pe 3 si 5 axe. Descrierea jobului Frezare 3 si 5 axe in vederea fabricarii pieselor mecanice complexe; Realizarea de piese mecanice de mari si mici dimensiuni in termen limita; Programarea sau participarea la programarea piselor mai complexe; Programarea manuala sau pe masina pentru operatiuni simple; Localizare: Mogosoaia,Centura Bucuresti, transport platit Beneficii Salariu corect in functie de competente; Transport asigurat; Tichete de masa; Asigurare medicala; Descrierea companiei

Cerinte

Candidatul ideal Experienta de minim 2 ani in frezaj CNC; Foarte bune cunostinte de citire a planurilor; Organizare si gestionare prioritati; Limba franceza nivel de baza (cel putin citit);

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai