Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești frezor CNC în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv! Atenție! Nu percepem comision! Descrierea muncii: - operarea și programarea frezei CNC - realizarea pieselor cerute pe baza desenului tehnic, supravegherea producției - fabricarea pieselor unicat, a seriilor mici și mijlocii - producția diferitelor piese pentru iahturi de lux, nave, etc. - materiale folosite: rezistente la acid, oțel, cupru, aluminiu, duplex, plastic - utilaje: ZPS MCFV 100, Cincinatti 750, Bridgeport VMC 1000, Deckel Maho DMU, Alzmetall BAZ 35, Kondia CM 2200 - frezele sunt cu 3 axe, majoritatea cu comandă Heidenhain

Cerinte

Cerințe: - cerința cea mai importanta este capacitatea de a lucra independent, nu există posibilitate de training la început - o bună comunicare: orice problemă, întrebare trebuie comunicată colegului, șefului de tură - o bună cunoaștere a materialelor - experiență relevantă pe comandă Heidenhain - cunoașterea limbii engleze nu este obligatorie, constituie avantaj Beneficii Oferite - Salar competitiv, posibilitate de a face ore suplimentare - Se lucrează într-un singur schimb - Contract legal Olandez cu normă intreagă - Posibilitate de muncă pe termen lung pentru persoanele care corespund cerințelor - Cazare în condiții avantajoase - Pe timpul șederii în Olanda aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator în lb. română

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja