Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea Postului: • Programarea si operarea frezelor CNC cum ar fi MIKRON, HERMLE, MATEC, HEDELIUS, BRIDEPORT, WEMAS cu control Heidenhain. • Confectionarea de elemente din otel si aluminiu, conform documentatiei tehnice sau a unui desen detaliat. • Pregatirea si reglarea masinilor, alegerea instrumentelor de productie, programarea masinilor CNC, ajustarea programelor. • Reglarea masinilor de frezat in 3-5 axe. • Productia de piese pentru diferite industrii (de la piese marunte la piese de 2,5 metri). • Productia in masa sau la cerinta clientului. Oferim: • Salariu atractiv 12 euro net/h • Lucru pe termen lung intr-o companie de renume. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Garantat 38 ore de munca pe saptamana. • Haine de lucru si echipamente pentru munca. Informatii suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Cerinte

Cerinte: • Minim 3 ani de experienta de lucru pe pozitia de frezor CNC. • Cunostinte medii de limba engleza sau franceza. • Cunostinte avansate de pregatire, operare si programare a frezelor CNC cu control Heidenhain. • Cunostintele de a lucra cu sistemele CAD-CAM sunt un avantaj. • Capacitatea de a face ajustari programelor. • Masina personala. • Cunostinte avansate de desen tehnic. • Abilitatea de a folosi echipamentele de masurare. • Acuratete si independenta la locul de munca.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai