Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie în plină dezvoltare pe piața serviciilor profesionale de resurse umane din Oradea, oferind soluții adaptate de recrutare și leasing de personal companiilor. Am crescut alături de proiectul de muncă temporară în domeniul construcțiilor în Franța, Eurorenova Pentru clientul nostru din Oradea, recrutăm persoane calificate în meseria de frezor. Responsabilități: -punerea în funcțiune, reglarea și programarea componentelor mecanice ale mașinilor individuale de producție -executarea de lucrări de frezare prin procedee de prelucrare prin așchiere a suprafețelor plane, a suprafețelor curbe, a profilelor de diferite forme

Cerinte

-studii medii/școală profesională cu profil tehnic -cursuri de pregătire:curs de calificare sau de perfecționare în meseria de prelucrător prin aşchiere sau altele inrudite -cunoştințe de desen tehnic -cunoştinţe ale fazelor de prelucrare a metalelor -competenţe şi disponibilitatea de a lucra pe mai multe tipuri de maşini-unelte -seriozitate BENEFICI -salariu atractiv -echipă stabilă -mediu de lucru plăcut -asigurarea cazării în caz de relocare -susținere în procesul de inițiere

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja