Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Suntem Job Connect și pentru o companie germană căutăm persoane pentru postul de frezor universal/operator CNC. Angajatorul activează în Sibiu din anul 2002 și se ocupă cu asamblarea de la zero a componentelor și pieselor din profile de aluminiu care ajung pe utilaje agricole. Produsele finale sunt cabine cu structura din aluminiu. Pachetul salarial este format din salariu lunar (cu sporuri, ore suplimentare), tichete de masă în valoare de 15 lei/zi, angajatorul oferă sprijin financiar pentru relocare în Sibiu.

Cerinte

Va rugam să ne contactați daca aveți studii în domeniul prelucrarilor mecanice sau aveți studii medii si ați lucrat cu freze si strunguri. Daca nu aveti calificarea de operator CNC, angajatorul va ajuta prin calificare la locul de muncă. Programul de lucru este în două schimburi (de luni până vineri). Daca va place sa lucrati cu structuri metalice si sunteti familiarizat cu aranjarea pieselor pe un utilaj, masuratori, pregatirea unor operatii de frezare, gaurire, strunjire, veti lucra intr-un mediu curat si prietenos. Colegii si sefii dumneavoastra va vor ajuta sa va integrati si sa lucrati cu placere in cadrul firmei pe o perioada cat mai lunga.

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai