Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Bune cunostinte de desen tehnic si cunoasterea instrumentelor de masura. Candidatul trebuie sa lucreze pe freze cu control numeric, dimensiuni(de la 8 la 20 metri) si pe piese de lucru medii si mari.Trebuie sa fie in masura sa corecteze programul.Chiar daca nu se cunoaste limbajul Heidenhain nu este o problema atata timp cat se cunosc alte limbaje de programare(de exemplu Fanuc) Cazare asigurata. Salariul 1100 euro net.

Cerinte

Bune cunostinte de desen tehnic si cunoasterea instrumentelor de masura. Candidatul trebuie sa lucreze pe freze cu control numeric, dimensiuni(de la 8 la 20 metri) si pe piese de lucru medii si mari.Trebuie sa fie in masura sa corecteze programul.Chiar daca nu se cunoaste limbajul Heidenhain nu este o problema atata timp cat se cunosc alte limbaje de programare(ex. Fanuc) Cazare asigurata. Salariul 1100 euro net.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja