Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti frigotehnist? Vino in echipa! • Te asiguri de intretinerea curenta a instalatiei frigotehnice; • Te asiguri de punerea/ scoaterea in/ din functiune a instalatiei frigotehnice; • Te asiguri de corecta efectuare a montajelor in parametrii de calitate a echipamentelor, conform cartii tehnice a utilajelor; • Te asiguri de calitatea reparatiilor efectuate.

Cerinte

• Esti absolvent de liceu cu diploma de bacalaureat • Ai pregatirea necesara meseriei si calificari– constituie avantaj • Ai experienta de 3 ani in domeniu • Ai spirit de organizare, rezistenta la stres si indeplinesti cu responsabilitate atributiile. Pe tine te cautam. In afara salariului motivant, beneficiezi de: • Mediu de lucru modern; • Contract de munca pe perioada nedeterminata; • Recompensarea rezultatelor profesionale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai