Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

EBC HR Solutions recrutează un Frigotehnist pentru o companie ce furnizează soluții integrate de climatizare, import de echipamente și servicii de mentenanță în București. Responsabilități: • Execută lucrările de montaj pentru instalațiile de climatizare; • Execută operațiunile de mentenanță - întreținere pentru aparatele de aer condiționat; • Întocmește procesele verbale de montaj. Oferte: • Salariu și avantaje motivante în funcție de activitatea desfășurată; • Lucru într-o echipă profesionistă; • Training-uri externe la producători; • Calificări; • Decontare transport

Cerinte

• Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de climatizare constituie avantaj! • Experiența în domeniul montajului și mentenanței instalațiilor de încălzire constituie avantaj! • Diplomă de frigotehnist constituie avantaj; • Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, de a lua decizii, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă; • Disponibilitate la deplasări (25% din timp); • Permis auto categoria B constituie avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai