Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Clientul nostru, o importanta companie din domeniul sistemelor de climatizare de tip HVAC, isi mareste echipa de tehnicieni. Astfel ca, suntem in cautarea celui mai bun Frigotehnist Coordonator. Te vei ocupa de: - mentenanta si servisarea sistemelor de climatizare de tip HVAC; - coordonarea echipei de tehnicieni; - planificarea lucrarilor de mentenanta si reparatii; - emiterea de rapoarte (zilnice, saptamanale, lunare).

Cerinte

Asteptam de la tine sa: - ai experienta in lucrul cu sistemele de tip HVAC (minimum 2-3 ani); - fii un bun coordonator si profesionist; - doresti sa te autodepasesti; - detii abilitati de comunicare si atentie la detalii; - sa fii o persoana pozitiva. Ce ti se ofera: - salarizare atractiva + bonusuri; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - masina de serviciu; - mediu de lucru dinamic si profesionist, cu personal specializat; - echipamente de lucru adecvate fiecarei operatiuni.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai