Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Executarea tevilor prefabricate pentru instalatii frigorifice industriale; -Sudarea tevilor de cupru pentru instalatii de incalzire, climatizare si temperatura controlata; - Efectuarea serviciilor de instalare și întreținere a sistemelor de refrigerare ,ventilație si temperatura controlata; - Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor; - Verificarea și reglementarea dispozitivelor; - Activități de inspecție, reparație și prevenire a defectiunilor la sistemele instalate; - Pregătirea documentației specifice; - Efectuarea serviciilor de instalare și întreținere a sistemelor de refrigerare și ventilație. Conditii salariale : 1500 euro net / luna Numarul de ore lucratoare : 8-10 ore /zi , 40-50 ore / sapt Programul de lucru : 5 zile / sap tamana , 07. 00 AM – 17:00 PM , Sambata si Duminica - zile libere Perioada de proba : 2 zile Alte informatii - Cazarea este asigurata in apartamente - Asigurare medicala in valoare de 17 euro/ saptamana - Masa nu este asigurata - Transportul Romania -Olanda si retur este asigurat pt angajati - Se asigura pantofi de protectie

Cerinte

Cerinte Cunostinte de limba: Engleza sau Germana- nivel conversational Experienta necesara - experienta in domeniu; - experiență în instalarea de mobilier frigorific în supermarket-uri; Educatie : liceu

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja