Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectam urgent Frizeri/Frizerite cu experienta pentru a lucra in cele mai mari mall-uri din Marea Britanie. Daca ai mai lucrat in domeniu, cunosti limba engleza si vrei un job bine platit in Anglia, aplica acum si obtii un contract de munca pe perioada nedeterminata, castigi minim 7.50 GBP/ora + ore suplimentare platite, ai cazarea asigurata si iti poti mari considerabil castigurile din bacsisuri si ore suplimentare. Aplica rapid si ai sansa de a lucra in cele mai moderne Barber Shop-uri din Marea Britanie si daca amandoi activati in acest domeniu va puteti dubla castigurile, pentru ca acum aveti sansa de a pleca in cuplu! Responsabilitati - Tuns (barbierit atunci cand este nevoie - se ofera training) - Ajustarea parului la un stil modern - Samponare si aplicarea de balsamuri - Uscarea parului, a barbii, a sprancenelor - Crearea de tunsori moderne. - Abilitati de customer service - Vor lucra exclusiv in frizerii de inalta clasa dedicate barbatilor

Cerinte

Experienta intre 2-5 ani. Limba engleza incepator. Atitudine deschisa, vesela, dorinta de a castiga, perseverenta, corectitudine. Studii minim necesare: scoala profesionala. Disponibilitate imediata.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai