Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania BANCA DE JOBURI, avand peste 15 ani experienta in recrutarea si plasarea fortei de munca in Romania si strainatate recruteaza Frizerita pentru un salon de infrumusetare modern, destinat copiilor dar si adultilor, la standardele cele mai ridicate de siguranta, calitate si performanta. Locul desfasurarii muncii se afla in Orasul Brasov, Jud. Brasov. Avantajele ofertei: - Salariu atractiv - Comision din vanzari - Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti - Posibilitate de crestere salariala - Durata contractului de angajare: nedeterminata, cu perioada de proba de 3 luni - Incepere imediata. Responsabilitati: • Consultanta in ceea ce priveste tunsoarea si executarea acesteia • Programarea clientilor • Prezentarea serviciilor • Aprovizionarea cu materiale • Igienizarea locului de munca si a instrumentarului • Intocmirea bonurilor de plata. Program de lucru: 8 ore/zi 5 zile lucratoare/ saptamana 2 zile repaos/ saptamana Exista posibilitatea de lucru in ture, inclusiv in weekend (sambata de la 10.00 - 15.00)

Cerinte

- Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta in domeniu minim un an de zile. - Forma fizica buna, apt de munca, comunicativ, dinamic, muncitor, empatic fata de copii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja