Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Primeste, inregistreaza, si distribuie corespondenta, atat in format fizic, cat si electronic (e-mail, fax), Preia si directioneaza apelurile telefonice catre toate departamentele companiei, Asigura activitatea de protocol, Copiaza/redacteaza/tehnoredacteaza diferite materiale (inclusiv traduceri, proceduri de lucru), Organizeaza agenda zilnica de lucru a Administratorului si Directorului General, Gestioneaza programul salilor de intalnire din cadrul companiei, Centralizeaza si efectueaza comenzile de: consumabile, papetarie, etc, Oferta suport in realizarea anumitor proiecte specifice celorlalte departamente, la solicitarea acestora. Beneficii: Salariu motivant, abonament medical, tichete de masa, transport gratuit, discount-uri la produsele comercializate in reteaua proprie de magazine. Echipa tanara si dinamica, mediu de lucru placut cu provocari profesionale si posibilitate de dezvoltare.

Cerinte

Cunoaste limba engleza la nivel avansat (scris, vorbit, citit), A absolvit studiile superioare, Utilizeaza PC-ul la nivel avansat, Cunoaste si utilizeaza la nivel mediu - avansat pachetul Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Are excelente abilitati de comunicare si stabileste cu usurinta relatii cu oamenii, Este o persoana clara si coerenta in exprimarea verbala, scrisa, Are o prezenta fizica placuta, personalitate echilibrata, rezistenta la stres, Si nu in ultimul rand este responsabila, are initiativa si spirit de echipa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai