Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Gi Group angajeaza FRONT DESK RECEPTIE pentru o importanta companie de logistica cu profil international. Daca: - iti doresti un loc de munca stabil - cu un program lejer, de Luni-Vineri, toate weekendurile libere - vrei sa iti desfasori activitatea alaturi de o echipa profesionista Si ai: - mereu zambetul pe buze insotit de o atitudine pozitiva - experienta pe pozitii similare - cunostinte de limba engleza la nivel conversational Atunci te asteptam in echipa! Descrierea jobului Iti putem oferi: - pachet salarial competitiv + tichete de masa - asigurarea transportului - posibilitati de dezvoltare a carierei de-a lungul timpului

Cerinte

Descrierea companiei Gi Group este unul din liderii europeni in furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pietei muncii, cu expertiza principala in crearea si implementarea solutiilor de munca flexibile. La inceputul anului 2009, a achizitionat pachetul majoritar de actiuni al Barnett McCall Recruitment, adaugand la cei peste 10 ani de experienta ai BMR metode de recrutare inovatoare si expertiza internationala.

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja