Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Recuperare debite de la clienti cu contract; - Mentenanta baze date facturi clienti; - Redirectioneaza reclamatiile catre departamentul responsabil; - Verifica si trimite la facturare contractele sosite de la departamentul Comercial; - Raporteaza direct catre Credit Control Manager *Mentionam ca: - punctul de lucru se afla in sediul nostru din Magurele, Ilfov iar pentru angajatii nostri avem transport asigurat din Bucuresti - postul este pe o perioada determinata de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Daca vrei sa stii ce face diferenta in compania noastra, iti putem oferi cateva pont-uri :)! Iti oferim sansa de afirmare intr-o industrie extrem de dinamica si complexa, cu oameni faini, in care te poti dezvolta frumos si repede, astfel incat poti avansa extrem de rapid - in 6 luni cat altii intr-un an - astfel ca te putem asigura ca, desi contractul este pe o perioada de 6 luni, cu siguranta vor aparea oportunitati in cadrul companiei, chiar daca nu neaparat pe zona de Credit Control. In afara de asta, ai parte de o serie de beneficii foarte faine - masaj la birou, abonament Bookster, diferite discount-uri la partenerii nostri, competitii sportive extra program cu colegii din alte departamente. Asa ca daca iti surade ideea, hai sa ne cunoastem!

Cerinte

Ce ne dorim de la acesta: - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere; - Asertivitate, entuziasm si flexibilitate; - Foarte bune cunostinte PC (Excel) - Atentie distributiva si atentie la detalii; - Rezistenta la stres; - Foarte bune abilitati de management al timpului; - Experienta in domeniul financiar de cel putin 1 an ar fi de dorit; - Experienta in domeniul recuperarii creantelor constituie avantaj

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai