Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul bancar. Responsabilitati: 1. Inregistrare reclamatii in registrul de intrare/iesire 2. Introducerea in plicuri a raspunsurilor scrise 3. Intocmirea borderoului pentru posta 4. Receptionarea/livrarea corespondentei 5. Scanarea confirmarilor de transmitere receptionare 6. Inregistrarea confirmarilor de transmitere Program: L-V: 9:00 - 17:30, zona Unirii Se ofera: - Pachet salarial lunar format din salariu fix 1000 lei net + tichete de masa - Contractul este pe perioada determinata - Posibilitatea de a capata experienta intr-o companie multinationala

Cerinte

Cerinte - organizare - atentie la detalii - studii superioare - perseverenta Se ofera: - Pachet salarial lunar format din salariu fix 1000 lei net + tichete de masa - Contractul este pe perioada determinata - Posibilitatea de a capata experienta intr-o companie multinationala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja