Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Restart Energy One S.R.L. angajeaza Functionar Relatii clienti cu limba maghiara Candidatul ideal • Persoana foarte organizata si meticuloasa; • Atentie la detalii, gandire analitica • Cunostiinte operare calculator, Microsoft Office ( Word, Excel,) • Orientat catre client spre atingerea rezultatelor si responsabil fata de munca proprie • Spirit de echipa • Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj dar nu este o necessitate • Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba Maghiara(cerinta obligatorie) Atributiile postului: • Prelucrarea informatiilor • Introducerea datelor in calculator • Arhivarea documentelor • Utilizarea sistemului intern • Comunicarea permanenta cu clientul, atat in mediul online cat si telefonic Beneficii Pachet salarial motivant, mediu de lucru placut si contract pe perioada nedeterminata Restart Energy One S.R.L. este un furnizor integrat de energie electrica si gaze naturale care este determinat sa faca o schimbare substantiala pe piata din Romania oferind consumatorilor casnici si noncasnici posibilitatea sa economiseasca dublu cu cele mai mici preturi la energie si gaze furnizate in conditii de transparenta si respect pentru client si zero birocratie.

Cerinte

• Persoana foarte organizata si meticuloasa; • Atentie la detalii, gandire analitica • Cunostiinte operare calculator, Microsoft Office ( Word, Excel,) • Orientat catre client spre atingerea rezultatelor si responsabil fata de munca proprie • Spirit de echipa • Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj dar nu este o necessitate • Abilitati excelente de comunicare si scriere in limba Maghiara(cerinta obligatorie)

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai