Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Căutaţi un loc de muncă, noi provocări şi modalităţi de lucru variate? Atunci aţi ajuns la locul potrivit! Ca agenţie de muncă temporară de succes, ce se dezvoltă de ani buni, Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG oferă diferite posibilităţi şi căi către succesul dumneavoastră pe plan profesional. Beneficii: • contract de muncă pe perioadă nedeterminată • 12-14 €/h brut • oportunităţi de dezvoltare profesională • asistenţă în lb. română • cursuri de lb. germană • echipament de muncă • concediu (începând cu 24 zile/an) • beneficii sociale şi medicale Cazare (250 € cameră single / 200 € cameră dublă) Nu se percep taxe sau alte comisioane!

Cerinte

-formare profesională/experienţă ca mecanic instalator -cunoştinţe de lb. germană la nivel conversaţional-obligatorii! -permis de conducere + maşină personală (constituie un avantaj major)

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai