Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Noi, cei de la firma FAIR Personal + Qualifizierung, ne recunoaştem că fiind o agenţie temporară de muncă competenţă şi oferim totodată în calitate de formatori profesionali, conform certificatului AZAV (TÜV Nord), calificarea profesională care mai apoi reprezintă pentru angajaţii noştri o baza pentru a putea răspunde cu flexibilitate la cerinţele pieţei muncii. Căutăm personal în producţie şi ambalare pentru un producător de preparate din carne Unde? -în Ostfriesland -26676 Barßel Ofertă: - 9,23 €/h brut - cazare ( locuinţa mobilată cu camere de tip single-250 € sau camera dublă-200 € ) - echipament de muncă - contract de muncă pe perioada nedeterminată - asistenţă în lb. română - concediu (începând cu 24 zile/an) - beneficii sociale şi medicale Nu se percep taxe sau alte comisioane!

Cerinte

Cerinţe: -cunoştinţe de lb. germană la nivel conversaţional -disponibilitate la program de lucru în 2 schimburi -permis de conducere şi maşină personală (constituie un avantaj)

4 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai