Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Căutaţi un loc de muncă, noi provocări şi modalităţi de lucru variate? Atunci aţi ajuns la locul potrivit! Ca agenţie de muncă temporară de succes, ce se dezvoltă de ani buni, Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG oferă diferite posibilităţi şi căi către succesul dumneavoastră pe plan profesional. Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG este în permanentă căutare de personal calificat şi vorbitor de limba germană. (în landul Nordrhein-Westfalen, regiunea Münsterland/districtele Steinfurt, Borken, Coesfeld) Plasare forţă de muncă în următoarele domenii de activitate: Electric: Electrician industrial, electrician şantier, electrician automatizări, montator dulapuri electrice Confecţii metalice: Sudor MIG/MAG/WIG, lăcătuş mecanic, lăcătuş montator, strungar/frezor universal Instalaţii: Instalator Sanitar/Încălzire/Climă Tâmplărie: Montator mobilă , tâmplar universal CNC: Operator şi programator CNC (freza, strung, abkant) Construcţii: Zugrav, zidar, montator rigips, dulgher, fierar- betonist Transport/Logistică: Şofer distribuţie, şoferi profesionişti tir cat. CE/C1E, stivuitorişti, operator/manipulant marfă Beneficii: • Contract de muncă pe durată nedeterminată cu drepturi depline • Salarii atractive • Plasare pe perioada îndelungată la companiile cliente, cu șanse foarte bune de a fi preluați și angajați direct de către compania utilizatoare • Oportunitati de dezvoltare personală • Concediu plătit (începând cu 24 zile/ an) • Echipament de muncă • Beneficii sociale și medicale • Cazare contracost (250 €/lună-singur în cameră, baie+bucătărie la comun/ chiria lunară are toate utilitățile incluse și dispune de wi-fi gratuit) Nu se percep taxe sau alte comisioane!

Cerinte

• cunoştinţe de lb. germană (min A2)-cerinţa obligatorie! • calificare/experienţă relevantă în domeniu • permis de conducere + maşină personală (constituie un avantaj major)

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

20 pozitii disponibile 40 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai