Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agenţia temporară de muncă FAIR Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG caută tâmplari pentru lucrul în lemn masiv, montatori şi maşinisti -montaj/ asamblare mobilier -prelucrarea suprafeţelor din lemn (debitare, căntuire, şlefuire, finisare, aplicarea lacului) -contact cu maşinării şi unelte specifice Beneficii -13-15 €/ h brut -contract de muncă pe perioada nedeterminată -prime de concediu şi de Crăciun -echipament de muncă -asistenţă în lb. română -cursuri de lb. germană Cazare: 250 € camera single / 200 € camera dublă Nu se percep taxe sau alte comisioane!

Cerinte

-experienţă în domeniu -limba germană la nivel conversaţional- cerință obligatorie -cunoştinţe practice solide şi dovada calificării în domeniu -cunoştinţe de desen tehnic -lucru în echipă -seriozitate

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Germana

4 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai