Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului: - receptioneaza si gestioneaza marfa din depozit; - mentine ordinea in depozit; - pregateste produsele ce urmeaza a fi livrate din depozit; - preia marfa si intocmeste documentele necesare; - verifica in permanenta stocurile; - participa la inventar. - asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieşire; - răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului; - evidenţa/ controlul asupra tuturor actelor însoţitoare ale mărfurilor ce intră sau ies din gestiune; - inventarierea periodică a stocurilor de mărfuri existente în depozit; - organizarea şi administrarea în condiţii optime a spaţiului de depozitare; - aplicarea procedurilor interne de gestiune; - propune şi implementează măsuri de eficientizare a fluxului de marfă în depozit; - coordonează, planifică şi controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ şi cantitativ, integrează şi instruieşte personalul din subordine Beneficii: Oferim: • Loc de munca intr-o firma de prestigiu • Telefon mobil

Cerinte

Candidatul ideal: - studii medii; - cunostinte operare PC; - Carnet de conducere categoria B - seriozitate, responsabilitate,profesionalism; - abilitati de comunicare, seriozitate, disponibilitate la program prelungit, rezistenta la stres;

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja