Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru o companie din Hemeius un Gestionar pentru un depozit de mase plastice. Candidatul ideal va avea urmatoarele responsabilitati: -asigura gestionarea materialelor si a echipamentelor; -asigura depozitarea corespunzatoare a materialelor in depozit; -tine evidenta intrarilor si a iesirilor din depozit. Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 lei/luna. Exista posibilitatea de avansare. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistraza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Principalul criteriu de selectie este experienta pe un post asemanator. Certificatul de stivuitorist si autorizatia ISCIR sunt obligatorii. Nu trebuie sa lipseasca permisul de conducere categoria B si cunostintele de limba engleza la nivel mediu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja