Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Activitate de gestiune depozit - Manipularea produselor (receptia si distributia marfurilor, asezarea lor pe rafturi, etc)- nu are persoane in subordine - Atributii administrative: Mentinerea curateniei si ordinii in cadrul depozitului, etc - Colaborarea cu personalul din vanzare pentru relatii referitoare la produse (date tehnice, evidenta, pozitionarea lor in magazie, etc) - Ocazional, efectuarea de livrari marfuri catre clienti din apropierea societatii - Efectuarea rapoartelor necesare pentru contabilitate, proceduri zilnice/saptamanale/lunare conform activitatii de gestionar magazine Oferta: - Salariu motivant - Asigurare transport

Cerinte

Experienta pe un post similar minim 3 ani Cunostinte de operare cu softuri de gestiune Permis de conducere categoria B Fara afectiuni medicale care sa nu-i permita manipularea produselor (piese de schimb pentru industrie) Cunostinte de baza de limba engleza constituie un plus Persoana agreabila, dispusa sa colaboreze cu colegii din societate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai