Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Descrierea firmei GOLDEN FISH este afacerea de succes a doi antreprenori români care, începând cu anul 2007, au dezvoltat firma . Firma s-a extins într-un ritm constant şi rapid, dar pe lângă calcule şi cifre, cel mai important capital al modelului de business GOLDEN FISH este cel uman. Angajaţii care lucrează în aceasta firma alcătuiesc o familie, dinamică, pragmatică şi mereu atentă la cerinţele, planurile şi nevoile clienţilor şi partenerilor noştri. Echipa noastra este alcatuita din oameni responsabili, profesionisti, dedicati, capabili sa raspunda celor mai delicate cerinte ale clientilor sai. Descrierea activitatii: Activitatea se desfasoara in cadrul depozitului din Stefanestii de Jos. planifica, controleaza si coordoneaza toate activitatile de receptie, control calitativ si cantitativ, conditionare, depozitare si livrare a marfurilor; coordoneaza executarea reparatiilor curente, curatirea si dezinfectarea spatiului de depozitare; raspunde de mentinerea calitatii stocurilor de marfuri; verifica si semneaza documentele de preluare a produselor; urmareste si raspunde de calitatea si cantitatea produselor livrate, verifica si semneaza documentele de livrare a produselor; supravegheaza in mod direct si raspunde de corecta derulare a operatiunilor de receptionare, conditionare, pastrare si livrare a produselor la STAS- ul de calitate; urmareste planul de livrare conform contractelor de vanzare; gestioneza un grup de 10 persoane Se ofera: Contract de munca pe perioada nedeterminata; Salariu de inceput 2200 lei/lunar net; Program de lucru: 7:00 – 16:00. Detalii la nr. de telefon: 0758. 194. 041.

Cerinte

Cerinte: Preferabil experienta in domeniu; Abilitati de organizare ,comunicare si lucru in echipa Persoana dinamica, serioasa, implicata si rapida; Absolvent/a cel putin de studii medii, fara cazier. Cunostinte operare PC Preferabil permis conducere categoria B Beneficii oferite: Salariu, bonusuri, contract de munca, transport, o masa calda sau tichete de masa.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai