Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza GESTIONAR MAGAZIN INCALTAMINTE in Bucuresti. Recrutam pentru unul dintre clientii nostri din Bucuresti un sef de magazin - gestionar, care va avea ca atributii: - organizarea magazinului pentru a atinge obiectivele comerciale stabilite; - gestionarea relatiei cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia centrului comercial; - gestionarea stocurilor de marfa din magazin; - instruirea si coordonarea echipei de vanzari; - participarea activa la procesul de vanzare: incaltaminte multibrand; - responsabilitatea cu privire la nivelul de servire al clientilor in magazine. Beneficii: - salariu fix + procent din vanzari; - prime in functie de perfornanta; - reduceri substantiale la cumparaturile din magazin. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Se cauta la seful de magazin: - experienta relevanta pe o pozitie similara de minim 3 ani; - experienta in vanzarea de imbracaminte, incaltaminte cu servire asistata; - experienta in gestionarea si coordonarea unei echipe de 3-6 persoane; - putere de decizie si lucrul cu termene limita; - capacitatea de a isi motiva si coordona echipa; - bune aptitudini de comunicare si putere de convingere; - seriozitate, rabdare si atentie la detalii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja