Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului - raspunde de buna desfasurare a operatiunilor de miscare a marfii (descarcare, manipulare, depozitare si incarcare a marfurilor in mijloacele de transport; - raspunde de organizarea gestiunilor din punct de vedere a evidentei, a activitatii de receptie, depozitare si eliberare a marfurilor; - raspunde de evidenta si etichetarea marfurilor deteriorate sau cu termen de valabilitate; - raspunde de tinerea la zi a fiselor de magazie de catre gestionari; - raspunde de tinuta si comportamentul gestionarilor, stivuitoristilor si a manipulantilor fata de clienti, indiferent de importanta acestora; Oferta (bonusuri, beneficii): - posibilitate de dezvoltare profesionala - tichete de masa - mediu de lucru profesionist

Cerinte

Candidatul ideal Candidatul ideal - studii medii/superioare - experienta pe un post similar sau de conducere si organizare a unei echipe; - persoana serioasa, responsabila, dinamica si capabila de a lucra intr-un mediu de lucru activ.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai