Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: Republica Irlanda, Dublin Angajator : Public Hospital Pozitii : • GP- se incadreaza medici specialist medicina de familie si medici specialist medicina interna Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul este intre €50,578 si €60,305 Euro Brut, pe an in functie de experienta • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile

Cerinte

Oferta de munca: • Perioada contractului: un an de zile cu posibilitate de prelungire • Perioada de proba este de 3 luni • Salariul este intre €50,578 si €60,305 Euro Brut, pe an in functie de experienta • Se lucreaza intre 37.5 – 44 ore pe saptamana • Beneficiati de Asigurarile Sociale • Acces la Asigurarile medicale din sistemul public • Acces la Schema de Pensie • Cazare asigurata de angajator contra cost • Ore suplimentare disponibile

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja