Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o persoana autonoma in montarea gresiei si faiantei. Crezi ca esti potrivit ? Fii atent la detaliile jobului si aplica pentru ca vrem sa te trimitem la munca in Franta. Ce va trebui sa faci : Montare gresie de 44X44 cm cu o norma pe zi de 25 – 30 m². Vei lucra la case de 50 – 60 m², restaurante si castele. La unele proiecte vei colabora cu un decorator. Vei turna sapa traditionala semiumeda. Punem accent pe finisari si modul de lucru curat si calitativ. Beneficii: Remuneratie bruta de 1700 euro/luna ; Cazare cu toate utilitatile oferita Gratuit, aflata la 12 km de santier ; Transport international la inceput si sfarsit de misiune in valoare de 130 euro/drum ; Masina de serviciu marca Ford.

Cerinte

Daca indeplinesti si aceste cerinte ai locul asigurat : Limba franceza la nivel conversational ; Permis de conducere categoria B ; Experienta in tara si in strainatate minim 3 ani ; Organizat, responsabil si cu initiativa.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja