Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Informatii referitoare despre AMINO BOOSTERS (de la Compania engleza Get Your Boom Back), produsul care ne poate reface sanatatea si in situatii de afectiuni grave, gasiti in blogul ....getyourboomback-romania.blogspot.ro Inscrierea in afacere este gratuita, nu trebuie sa cumparati lunar produse. Trebuie doar sa transmiti informatia despre companie/produsele ei si va returneaza circa 10% din cumparaturile facute de catre persoanele recomandate de tine, pe sapte nivele in adancime. Link inregistrare ...getyourboomback.com/#_l_u8 Dupa ce accesati BECOME AN AFFILIATE, introduceti adresa de mail, numele, prenumele, accesati Join Our Affiliate Program si primiti apoi pe e-mail doua linkuri: unul de afiliat/referal (pe care puteti face comenzi si cu care inscrieti alte persoane) si altul pentru backoffice - in care puteti urmari evolutia afacerii dvs-tra: persoanele pe care le-ai inscris, cumparaturile facute de acestia, comisionul lunar etc. Pe linkul dvs-tra sa va faceti comanda, pt ca beneficiati de comisionul de 10%, practic transportul vi-l recuperati. Cautam persoane energice care doresc sa castige un venit suplimentar intr-un MLM cu produse deosebite in domenul sanatatii si cosmeticii, ca si colaboratori / distribuitori de produse naturiste GYBB. Produsul de baza al companiei se numeste amino boosters. Contine cele mai importante vitamine si mineralele, 22 aminoacizi, factori de crestere a fibroblastelor (FGF), serotonină naturală, alte substante nutritive, impreuna cu mecanismele de transport, pentru a directiona elementele nutritive. Amino Boosters acționează cu succes la: autism, leucemie, cancer, diabet, atac de cord, parkinson, disfuncții ale rinichilor, tuberculoză, epilepsie, disfuncții sexuale, psoriazis, obezitate, artrita, astm, reumatism, ulcer, sida, depresie, eczema, endiometroza, impotenta, boli de ochi, hemoroizi, tensiune, hepatita, ciroza, insomnie, fibroame, varice, tumori, ovare polichistice, scleroza in placi, pancreatita, infertilitate sexuala, lupus, vitiligo, prostata, colesterol, memorie, intinerire, amplificator celule stemm, echilibrare emotionala, etc. Studiile clinice efectuate, au arătat efecte pozitive asupra stării fizice, mentale, emoționale, a stării generale de sănătate. Veti fi sprijinit permanent de catre sponsor.

Cerinte

Sarcini: -Abilitati de comunicare in vederea prezentarii produselor si a ofertelor, bun organizator, cunostinte IT de promovare online a afacerii / produselor; -Insusirea produselor si a afacerii; -Mentinerea legaturii permanenta cu sponsorul (pe care se poate baza in orice situatie); -Acordarea ajutorului de care au nevoie referalii / directii proprii. Constituie avantaj: -Cunoasterea folosirii PC-lui si minime cunostinte medicale; Beneficii: -Persoanele interesate vor primi un blog gratuit cu datele personale, carti de vizita, indrumari pentru promovarea pe internet a afacerii/produsele, precum si direct clientilor, folosind cataloage, listele de preturi, produsele, s.a. -Program flexiibil, lucru de acasa; -Instruire gratuita; -Compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum de vanzarea lunara, lucrati cat si cand doriti; -Comisioanele, vor fi cele din revanzarea produselor, precum si cel pasiv, functie de rang, conform Planului de marketing; Ca distribuitor, beneficiati de promotii permanente si de alte avantaje. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne. Doar daca credeti ca aveti rabdare sa promovati afacerea online, sau daca va place vanzarea directa, va rog sa ma contactati.

100 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja