Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Litra International, este o firma care lucreaza cu acoperisuri retractabile motorizate, cauta persoane de sex masculin să se mute din România în SUA, ca GEOMETRU pentru a fi responsabil pentru unul dintre birourile noastre din SUA. Cerintele: sa fie someri, fara obligatii familiale, pasaport, permis de conducere, varsta sub 36 de ani, cunoasterea excelenta de limba engleza, si predispozitie la munca manuala, tehnica si vanzari. Oferim: salariu, comision și parteneriat. Un mare avantaj pasaport unguresc.Va rugam sa trimiteti CV-ul si sa ne contactati pentru interviu , numai dupa ora 16.Numai din zonele:Mangalia, Constanta , Resita,Timisoara, Arad , Cluj Napoca, Oradea , Bacau, Craiova, Pitesti , Ploiesti, Iasi, Baia Mare.

Cerinte

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja