Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Buna, sunt Adrian Dobo, reprezint compania germana König GmbH & Co KG specializata in servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 17 sucursale în Germania. De peste 50 de ani sprijinim întreprinderile industriale şi mestesugurile cu muncitori calificaţi. In momentul actual dispunem de peste 1600 de colaboratori. Pentru următoarele domenii căutam permanent personal calificat: - Instalatii sanitare, termice si de ventilatii. - Instalatii electrice. - Sudura si lacatuserie. - Mecanica auto. - Tamplarie si dulgherie - Instalatii lifturi si sprinklere. Noi oferim un contract de munca in Germania pe perioada nedeterminata cu un salariu intre 1500 si 1800 euro/luna, cazare, asigurari medicale si sociale, avansuri si alte beneficii atractive. Nu percepem comisioane!

Cerinte

Cerinta obligatorie: cunoasterea limbii germane la nivel incepator/conversational. Alte cerinte: - DIplome si certificatele correspunzatoare. - Experienta necesara.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

100 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja