Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Medialjob cu sediul in Germania, preselecteaza Mecanici utilaje agricole-cu bune cunostinte de sudor pentru ferme de vaci din nordul Germaniei. Cautam Candidatul ideal care are cunostinte bune de sudor si experienta in domeniu ,precum si dorinta de a se integra in societatea germana pe o perioada nelimitata. Contractul de munca se incheie direct cu angajatorul german . Se ofera un salariu de 2.800,00 EUR brut,conform tarifului german,cu plata tuturor asigurarilor sociale si de sanatate. Se lucreaza 5,5 zile pe saptamana de luni pana vineri de la 10:00-19:00 iar sambata 5 ore de la 08:00- 13:00 Cazarea este oferita de angajator in camera de o persoana,cu o chrie de 195 EUR/luna ,inclusiv costurile aferente de curent si intretinere. Cerintele postului: - indemanare si responsabilitate deplina in mecanica utilajelor agricole si in mod special ca sudor. -cunostiinte de limba germana minim A2. Mai multe detalii referitoare la acest job va oferim numai dupa primirea cv-ul dstr.pe e-mail

Cerinte

Cerintele postului: - indemanare si responsabilitate deplina in mecanica utilajelor agricole si in mod special ca sudor. -cunostiinte de limba germana minim A2.

3 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai