Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Urgent Germania tencuileli decorative,placari polistiren , plata serviciilor 1300-1500 euro / luna , cazare asigurata , limita de varsta 50 ani , , program de lucru 10 ore / zi , plata avans - lichidare , cazarea in camere de 3-4 paturi oferita de partea germana, , comisionul ( 1000+150 lei se plateste la semnarea contractului si plecarii )transportul Romania- Germania il priveste pe aplicant , contractul se face in preziua plecarii si este valabil maxim 1 an de zile , dosarul se depune la sediul firmei cu toate documentele scanate color sau se trimite pe email cel tarziu miercuri , contractul se face dupa aprobarea dosarului plecare imediat dupa semnarea contractului , rog seriozitate

Cerinte

documente : certificat de nastere / casatorie / diploma de studii / certificat de calificare - copie , adeverinta medicala medic familie- apt de munca, cazier judiciar , 2 fotografii 3/4 -tip pasaport ,

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai