Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Medipe specializată în angajarea de personal medical și de îngrijire pentru muncă în Germania angajează: Îngrijitoare/Îngrijitori persoane vârstnice în Germania BENEFICII: 1. Contract legal 2. Salariu atractiv și posibilitatea de a obține prime atractive pentru: a. munca în timpul sărbătorilor(prime pana in 200€ net) b. recomandarea unei îngrijitoare c. recomandarea unei familii 3. Asigurare socială şi medicală 4. Cazare şi masă asigurată 5. Decontarea cheltuielilor cu deplasarea 6. NU PERCEPEM COMISIOANE!!! Persoanele interesate sunt rugate să se contacteze prin e-mail pe numărul de telefon , pe skype:medipe.romania sau messenger ID:mediperomania.sau pe facebook.

Cerinte

Cerinţe: 1. Limba germană la nivel conversaţional (Obligatoriu) 2. Experienţă îngrijire persoane vârstnice 3. Persoană înţelegătoare, răbdătoare şi prietenoasă 4. Apt de muncă 5. Permis de conducere (nu este obligatoriu)

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja