Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 gestionar pentru o societate din Tunari, Ilfov ce se ocupa cu comercializarea produselor de uz casnic. Daca esti o persoana dinamica si eficienta, cu spirit de organizare si control, cu capacitati de analiza si sinteza, amabila si cu o gandire pozitiva, atunci pe tine te cautam.

Cerinte

Te vei ocupa de: - receptia cantitativa a marfurilor primite; - intocmirea documentelor primare de intrare-iesire; - gestiunea depozitului; - pregatirea, ambalarea si etichetarea produselor, in conformitate cu cerintele clientului; - efectuarea inventarului in depozit; - gestionarea bunurilor si asigurarea corectitudinii actelor intocmite; - verificarea raportului zilnic de gestiune; - respectarea conditiilor si standardelor de depozitare, a legislatiei de gestiune a stocurilor etc. Beneficii: Salarizarea este negociabila in functie de experienta si abilitati; Se ofera transport din oras la punctul de lucru;

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja