Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Gestionar pentru o importanta companie din Bucuresti ce se ocupa cu vanzarea produselor DIY. Veti lucra in depozit, gestionand materiale de constructii si zidarie.Persoana ideala trebuie sa fie responsabila si serioasa. Se cer: -un minimum de 2 ani experienta pe un post asemanator. -cunostinte de gestiune a stocurilor. -cunostinte de operare pc (microsoft office). -abilitati de planificare, organizare, comunicare si relationare. Beneficii: Salarizare negociabila in functie de experienta. Prelungirea contractului de munca in functie de performante. Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Cerinte

Trebuie sa: -planificati si sa organizati marfurile in depozit. -intocmiti documentele primare de intrare-iesire din stoc. Veti raspunde de gestiunea depozitului, pregatind, ambaland si etichetand produsele. Veti efectua inventarul si rapoartele zilnice de gestiune.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja