Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam URGENT pentru o companie din Hemeius, un Gestionar pentru un renumit depozit de mase plastice. Candidatul potrivit va avea urmatoarele responsabilitati: -asigura gestionarea materialelor si a echipamentelor; -asigura depozitarea corespunzatoare a materialelor in depozit; -tine evidenta intrarilor si a iesirilor din depozit.

Cerinte

- Principalul criteriu de selectie este experienta pe un post asemanator. - Nu trebuie sa lipseasca permisul de conducere categoria B si cunostintele de limba engleza la nivel mediu. - Avem nevoie de o persoana harnica, responsabila si organizata. Beneficii: - Salarizarea este negociabila in functie de performante. - Exista posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul fabricii. - Se ofera bonuri de masa, telefon de serviciu si training-uri profesionale privind produsele societatii. - Poate fi un contract de lunga durata, compania are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja