Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: - asigura gestiunea fizica a stocului de marfa - efectueaza anual si la solicitarea superiorului direct inventarul stocului de marfa; - participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la depozitul firmei; - ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei; - introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare - verifica atent marfa primita in baza avizelor de expeditie - emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege; - expediaza marfa catre client

Cerinte

Candidatul ideal: - Buna capacitate de comunicare - Orientat pe lucrul in cadrul unei echipe - capacitate de invatare rapida si de a realiza mai multe sarcini simultan - persoana serioasa, muncitoare, persuasiva - capacitatea de a respecta termene limita - atitudine proactiva si optimista Calificari: - minim studii medii - abilitati de folosire a calculatorului la nivel mediu - cunostinte Microsoft-Office

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai