Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Responsabilitati: - Gestionarea stocurilor de marfa si de ambalaje din depozit; - Verificarea intrarilor si a iesirilor de marfa cu ajutorul terminalelor WMS; - Respectarea conditiilor si standardelor de depozitare contribuind la aranjarea eficienta a depozitului; - Verificarea aranjarii marfii in depozit pe sortimente si date de expirare si ia masuri pentru remedierea neconformitatilor; - Coordonarea echipei de manipulanti din depozit in activitatea de pregatire a comenzilor. Beneficii: - Parte fixa + Tichete de masa + Bonusuri in functie de performanta; - Contract de munca incheiat pe o perioada nedeterminata.

Cerinte

Caroli Foods crede in dezvoltarea performantei individuale ca si modalitate de crestere a performantei organizationale si isi doreste sa ofere angajatilor sai un mediu de lucru care sa incurajeze, sa sustina si sa permita dezvoltarea profesionala. Suntem in cautarea unei persoane comunicative, cu spirit de echipa si orientare catre rezultate, care sa aiba: - Studii medii finalizate - preferabil profil contabilitate; - Minim 2 ani experienta intr-o pozitie de gestionar; - Cunostinte de gestiunea stocurilor; - Cunostinte soft gestiune - avantaj; - Abilitati medii de calcul matematic; - Capacitate de invatare, de organizare si planificare a activitatii; - Capacitate de coordonare a echipei de manipulanti; - Disponibilitatea de a lucra in depozit, intrucat activitatea implica si efort fizic. Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, nu ezita sa aplici pentru acest post! Garantam tratarea aplicatiei tale cu maxima confidentialitate!

10 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane