Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Descrierea jobului Responsabilitati si beneficii: - Primeste marfurile de la sectii si alte depozite numai in baza documentelor legale de insotire; - Verifica totodata integritatea ambalajelor predate - Supervizeaza manipularea produsele finite si semifinite conform procedurilor de lucru; - Salariu motivant + Bonus Bonuri de masa Contract de munca pe perioada nedeterminata Sporuri conform legii

Cerinte

Candidatul ideal: - Atentie distributiva si concentrare buna, spirit de observatie, memorie cifrica si vizuala, bune abilitati de calcul numeric, - Bune abilitati de comunicare, aptitudinea de a lucrea cu oamenii si cu documente, spirit de echipa, corectitudinea si simtul responsabilitatii, constiinciozitate; - Disciplina in munca, capacitate de a efectua corect masuratori asupra marfurilor; Alte cerinte: - cel putin 21 de ani conform Legiicertificate de cazier juridic fara antecedente penale, contracte de garantie materiala, disponibilitatea la program prelungit si la efort fizic;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile