Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC. Infomunca Recruitment SRL recruteaza Gestionar pentru o firma din Cluj-Napoca care se ocupa cu distributia si vanzare de produse pentru uz veterinar Nu se percep comisionae sau alte taxe!!! Oferta: Salarizare: 2000-2200 net in functie de experienta Atributii:  Asigura indeplinirea conditiilor de depozitare in spatial alocat (umiditate, caldura, etc); in cazul in care aceste conditii nu pot fi indeplinite, anunta superiorii  Primeste produsele finite de la sectie pe baza notelor de predare si le verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ; daca apar divergente intre notele de cantar din evidentele proprii si notele de predare din sectie confrunta evidentele proprii cu notele de cantar.  Opereaza zilnic in evidentele magaziei intrarile de materii prime conform notelor de predare pentru tinerea la zi a stocurilor din depozit

Cerinte

CERINTE MINIME NECESARE OCUPARII POSTULUI: Educatie • Scoala generala/ Studii medii Experienta • Cunostinte de gestiune (norme si conditii de depozitare) Abilitati • Integritate, disciplina • Atentie la detalii

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai