Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza Gestionar pentru o firma din Pitesti care se ocupa cu distributia si vanzarea de produse pentru uz veterinar Nu se percep comisioane sau alte taxe!!! Oferta: Salarizare: se va discuta cu angajatorul la interviu Atributii:  Asigura indeplinirea conditiilor de depozitare in spatiul alocat (umiditate, caldura, etc); in cazul in care aceste conditii nu pot fi indeplinite, anunta superiorii  Primeste produsele finite de la sectie pe baza notelor de predare si le verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ; daca apar divergente intre notele de cantar din evidentele proprii si notele de predare din sectie confrunta evidentele proprii cu notele de cantar.  Opereaza zilnic in evidentele magaziei intrarile de materii prime conform notelor de predare pentru tinerea la zi a stocurilor din depozit

Cerinte

Educatie: •Scoala generala/ Studii medii Experienta: •Cunostinte de gestiune (norme si conditii de depozitare) reprezinta avantaj, dar nu reprezinta un criteriu obligatoriu Abilitati: • Integritate, disciplina • Atentie la detalii

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja