Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

* Preluare si receptie marfa; * Verifica concordanta produselor cu a documentelor; * Intocmirea documentatie de gestiune; * Controleaza regulat stocul de gestiune; * Pregatirea, ambalarea, eliberarea marfii clientilor pe baza documentelor legale; * Indeplineste la timp toate responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei;

Cerinte

* Studii: medii * Cunostinte operare cu MS office * Experienta: minim 1 an in aceeasi functie sau echivalent precum si cursuri specializate in domeniu * Experienta in piata farmaceutica reprezinta un avantaj * Abilitati excelente de organizare, gestionare * Capacitate de a selecta prioritatile, de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse * Abilitati de a interpreta corect documente legale Oferim: * mediu de lucru competitiv si profesionist * posibilitati de dezvoltare profesionala

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai