Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

GESTIONAR: - Receptionarea produselor si intocmirea corecta a rapoartelor de gestiune, operarea in sistemul informatic; - Manevrarea si livrarea produselor catre distribuitori sau alti beneficiari; - Verificarea corectitudinii inregistrarilor; - Participarea la inventare lunare. LUCRATOR GESTIONAR: - Asezarea produselor ambalate pe clienti si trasee de distributie, in baza documentelor de insotire a marfurilor; - Incarcarea loturilor create in masini, conform traseelor stabilite. Beneficii: - Pachet salarial competitiv – tichete de masa, sporuri, ajutoare financiare pentru evenimente deosebite; - Posibilitatea de dezvoltare la locul de munca.

Cerinte

- Studii – minim 10 clase absolvite; - Vechime minima de 6 luni in activitati cu gestiune de marfuri sau in activitatea de gestionar; - Cunostinte medii de operare PC - avantaj; - Ordonat, rapiditate in miscari, capacitate de organizare a propriei activitati; - Disponibilitate pentru efort fizic; - Disponibilitate la program de lucru in trei schimburi;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai