Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Clientul nostru este o firma cu capital strain si unic importator in Romania a utilajelor acestui producator, cu o cifra de afaceri de 1,5 milioane de euro. Principala activitate a firmei este de comercializare a utilajelor de debitat lemn, accesorii si piese de schimb pentru acestea, aparate de ascutit si panze de banzic tip banda. Aceasta persoana va fi responsabila de activitati precum: - administrarea si organizarea produselor din depozit, cat si de circulatia produselor in si din depozit (depozitul se intinde pe o suprafata de aproximativ 700 mp); - descarcarea si depozitarea marfurilor si a utilajelor aduse de la producator; - incarcarea si expedierea produselor si a utilajelor; - urmarirea comenzilor venite de la clienti si expedierea utilajelor si a pieselor prin curierat; - comandarea pieselor solicitate de clienti; - intocmirea documentatiei necesare intrarii si iesirii marfurilor din depozit; - estimari in ceea ce priveste necesarul de piese pe stoc. Beneficii: - colectiv tanar si dinamic; - ore suplimentare platite; - renegocierea salariului dupa o perioada de 6 luni; - training tehnic.

Cerinte

In acest moment, cautam o persoana pentru a se alatura echipei din Sibiu, care sa se regaseasca in urmatoarea descriere: - sa detina permis de operare motostivuitor; - sa aiba cunostinte medii de limba engleza; - minim un an de experienta in gestionarea unui depozit si operare a motostivuitorului; - cunostinte de operare PC: Microsoft Office (Excel), Outlook, Sisteme de gestiune; - constituie avantaj detinerea permisului de conducere categoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja