Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Profil candidat: - Varsta: 25-35 - Sex: Masculin/Feminin - Echilibrat, pozitiv, proactiv; - Comunicativ; - Abilitati de adaptare; - Motivat; - Atent la detalii; - Persoana interesata sa invete si sa se dezvolte; - Cu sau fara experienta in vazari sau telesales. Mediu de munca tanar si dinamic. Obiect de activitate: productia de componente pentru industria mobilei.

Cerinte

- intretine relatia cu clientii; - intretine relatia cu celelalte depozite; - preia comenzi de la clienti si de la agentii de vanzari; - consiliaza si/sau ofera sugestii; - intocmeste documente: facturi, documente de transport; - verifica daca marfa este in conformitate cu facturile; - centralizeaza documente (instrumente de plata, cash, chitante); - pastreaza o stransa legatura cu departamentul contabilitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja