Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Postul este pentru locatia noastra din Floresti (jud. Cluj), pe strada Avram Iancu nr. 300, denumita DennverProfi. Responsabilitati: – Asigura depozitarea corecta a marfurilor; – Verifica stocul de marfuri si intocmeste necesarul de marfa; – Ordoneaza rafturile pe categorii si tipuri de produse; – Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente; – Ofera consultanta tehnica clientilor in vederea comercializarii produselor din portofoliul firmei; – Preia si pregateste comenzile clientilor; – Optimizeaza debitarea anumitor categorii de produse (pervaze,profile,etc); – Pregateste marfa pentru distributie; – Ajuta clientii la incarcarea marfii in autovehicul daca e cazul; Oferta : - Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Cerinte

Cerinte: – Cunoasterea produselor pentru tamplarie din PVC si aluminiu; – Abilitati bune de operare pe calculator (pachetul MsOffice nivel mediu-avansat); – Experienta in comert, abilitati bune de vanzare si relationare; – Persoana flexibila, usor adaptabila in situatii noi; – Abilitati bune de organizare;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai