Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC Staff Temp Ro SRL recruteaza pentru unul dintre clientii sai Gestionar cu atributii de livrare si VAN Sells pentru zona Bucuresti-Ilfov. Depozitul clientului este in zona Afumati (Soseaua Bucuresti-Urziceni) Responsabilitati: *Receptia marfii *Verificarea intrarilor si iesirilor de marfa conform documentelor si normelor de calitate * Gestiunea stocurilor * Emiterea comenzilor de marfa cand stocul este incomplet * Livrarea comenzilor catre clienti in conditii optime conform termenelor de livrare si procedurilor companiei * Mentinerea contactului permanent cu reprezentantul de vanzari * Asigurarea integritatii stocului de marfa din autoturism *Mentinerea in bune conditii a autoturismului din dotare si a tuturor bunurilor incredintate de companie ca instrumente de lucru Beneficii *Pachet salarial atractiv *Bonusuri in functie de realizari *Posibilitate de dezvoltare personala si profesionala *Mediu de lucru bazat pe comunicare deschisa

Cerinte

Cerinte: * Experienta minim 2-3 ani in domeniul alimentar * Experienta in utilizarea stivuitorului * Autorizatie pentru manevrarea stivuitorului * Experienta in gestiune si alte activitati conexe (inventariere, etichetare, facturare etc) * Experienta in livrari, distributie si vanzari in sistem Van Sales * Cunoasterea si respectarea legii 22/1969 cu privire la activitatea gestionarilor; * Cunoasterea normelor legale in materie de transporturi rutiere * Cunostinte medii de limba engleza * Cunostinte medii de operare PC * Permis de conducere categoria B (vechime in conducere minim 5 ani fara accidente grave) * Permis de conducere categoria C constituie avantaj Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu poza pe adresa mai sus mentionata.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai